Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej
Przejdź do treści

Szkolny Bieg Niepodległości-2019/2020

SZKOŁA > WYDARZENIA > Z ŻYCIA SZKOŁY - 2019/2020
Szkolny Bieg Niepodległości
7 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Biegu Niepodległości zorganizowanym dla uczczenia Święta Niepodległości.
Pierwszy bieg zorganizowano w r. szk. 2018/2019, kiedy to przypadała 100. rocznica  odzyskania niepodległości przez Polskę 11 listopada w 1918 r.
Do biegu stanęli wszyscy uczniowie, a rywalizacja odbywała się na poziomie równoległych klas z podziałem na dziewczęta i chłopców.
Bieg został zorganizowany przez nauczycieli wych fizycznego: p. Annę Radziwonko i Kamila Suchockiego.

Lucyna Kuryło

wyniki
Klasy
Kategoria dziewcząt
Kategoria chłopców
0
I - Urszula Bagińska, 0 a
II- Maja Surynt, 0 a
III- Natalia Banach, 0 a
I - Kacper Zyskowski, 0 a
II- Kacper Piasecki, 0 a
III-Kacper Zalewski, 0 b
I
I - Pola Pampuch, 1 b
II- Maja Gibniewska, 1 b
III-weronika Malinowska, 1 a
I - Stanisław Kłubowicz, 1 a
II- Jakub Pampuch, 1 b
III- Olaf Jankowski, 1 a
II
I - Zuzanna Pamuch, 2 b
II- Sandra Rogucka, 2 b
III- Anna Kuligowska, 2 b
I - Bartosz Supiński, 2 a
II- Błażej Banach, 2 b
III-Patryk Palczewski, 2 b
III
I- Gabriela Gibniewska, 3 a
II- Aleksandra Roszkowska, 3 b
III- Amelia Pampuch, 3 b
I- Oliwier Karwowski, 3 b
II- Sebastian Choroś, 3 b
III- Bartosz Kuliś, 3 b
IV
I - Stella Chojęta, 4 b
II- Aleksandra Frączkowska, 4 b
III- Arianna Kowalczyk, 4 b
III- Daria Cimochowska, 4 b
I - Oskar Kania, 4 a
II- Jan Seweryn, 4 b
III- Bartosz Żyluk, 4 a
V
I -Marianna Supińska, 5 b
II- Patrycja Żyluk, 5 b
III-Dominkia Idzik, 5 b
I - Tomasz Czyżewski, 5 b
II- Wiktor Deleski, 5 b
III- Filip Banach, 5 b
VI
I- Wiktoria Dobrzycka, 6 b
II- Nikola Kowalska, 6 a
III- Oliwia Łukasik, 6 b
III- Mila Fiedoruk, 6 b
I - Hubert Suchowiecki, 6 a
II- Maciej Palczewski, 6 a
III-Mateusz Pyczot, 6 a
VII
I - Alicja Wrzosek, 7 b
II- Elwira Kasztelan, 7 b
III- Emilia Supińska, 7 b
III- Zuzanna Rogowska, 7 a
I - Konrad Tomczak, 7 a
II- Tomasz Gryko, 7 a
III-Mateusz Konopko, 7 b
VIII
I - Kinga Żyluk, 8 a
II-Katarzyna Weituschat, 8 b
III-Wiktoria Sypytkowska, 8 b
I - Wiktor Radzikowski, 8 a
II-Sebastian Zieleniewski, 8 a
III-Jakub Kleban, 8 b
Wróć do spisu treści